Klíčové vlastnosti

Bezdrátová kancelář není už jen o klávesnici a myši.
Užijte si pocit volnosti při práci již dnes.

BEZDRÁTOVÉ DOKOVÁNÍ

Bezdrátová budoucnost se obejde bez natahování kabelů, protože se jednoduše připojíte bezdrátově ke všem periferiím vzduchem. Vyzkoušejte bezdrátové dokování od společnosti Dell. Bezdrátová technologie WiGig, na níž dokování stojí, je založena na multi-gigabitovém tri-band Wi-Fi standardu (802.11ad). WiGig nabízí stejně výkonné prostředí, jako kdybyste byli připojeni kabelem, a výkon neovlivňuje ani oblast hustě posetá jinými Wi-Fi. Bonusem je také hardwarové šifrováním datových přenosů.

SYMBIÓZA S DOKEM

Skvělou symbiózu s dokem nabízejí počítače Dell Latitude, které jsou v aktuální řadě napěchované nejnovějšími technologiemi a hardwarem. Pro režim absolutní volnosti a nesvázanosti je tu Dell Latitude 12 7000, který se řadí mezi tzv. 2v1 zařízení a ve své kategorii patří mezi jedno z nejlehčích. Koho neláká možnost volby mezi tabletem a notebookem, pro toho je připraven nejmenší 13palcový pracovní ultrabook Latitude 13 7000. Mobilitu a volnost dokreslují u takovýchto produktů právě bezdrátové technologie.

TECHNOLOGIE
INTEL UNITETM

Pořádat schůzky nebylo nikdy snazší. Nahraďte VGA připojení k projektoru bezdrátovou technologií Intel UniteTM, která je součástí Dell OptiPlex 7040 Micro PC. Tuto malou krabičku jednoduše připojíte k projektoru nebo televizi a o zbytek se již postará software. Nemusíte myslet na redukce k připojení notebooku na promítání, jelikož vše vyřešíte bezdrátově. Ostatní kolegové se k vám připojí jednoduše zadáním PINu a přitom nemusejí být ani přítomni, ale mohou se připojit odkukoliv.

NEVYBRALI JSTE SI?

Podívejte se na další produkty z naší nabídky